Vi sparar data i cookies, genom att använda våra tjänster godkänner du det. ⇒ läs mer om cookies

Resultat från Grabbhalvan Örebro 2010

Hela resultatlistan från deltagarna i loppet Grabbhalvan.

Annons

Resultattid 14-20 minuter

1 Sjögren Per

Löpex Sport 1047 14:56

2 Bartek Lukas

Löpex Sport 1046 15:08

3 Örnstedt Henrik

IF Göta 950 15:16

4 Arnfelt Erik

Löpex Sport 1049 15:32

5 Niklas Källmen

KFUM Örebro Friidrott 1071 15:43

6 Attås Daniel

OK Tisaren 74 15:46

7 Arlebo Oskar

Löpex Sport 1040 15:53

8 Efteranmälan

1067 16:00

9 Svensson Oskar

Löpex Sport 1041 16:04

10 Hallmen Ulf

Posten logistik AB 328 16:07

11 Djupström Fredrik

PJ´s Eld Vent AB 1053 16:10

12 Wiker Peter

Pihlskolan, Hällefors 903 16:14

13 André Rangelind

IF Göta 1248 16:19

14 Brånn Daniel

Kumla SF Friidrott 140 16:23

15 Nilsson Jakob

Löpex Sport 1048 16:24

16 Patrik Persson

Löpex Sport 1039 16:26

17 Johan Aronsson

Löpex Sport 1043 16:29

18 Salomonsson Johan

Löpex Sport 1042 16:31

19 Sundberg Tommy

Ovako Hellefros AB 796 16:37

20 Berzell Love

Löpex Sport 1038 16:42

21 Fredrik Härdfeldt

Örebro AIK 379 16:44

22 Eklöf Per

Karlsängsskolan 198 16:50

23 Lindgren Erik

KFUM Örebro Orientering 555 16:58

24 Norén Rasmus

Vatten Värme i Örebro AB 637 17:03

25 Lundegård Lars

IF Göta 577 17:04

26 Nilsson Johan

IF Start 622 17:11

27 Mattias Wahlqvist

KFUM Örebro 1330 17:18

28 Aronsson Jonatan

OK Tisaren 63 17:20

29 Simon Undemar

Karlslunds IF 1288 17:23

30 Jörgen Wilimsky

1281 17:25

31 Andersson Mattias

Löpex Sport 1044 17:30

32 Lucas Lennartsson

Garphyttans IF 1269 17:32

33 Pedersen Denny

IF Göta 673 17:33

34 Kangasvieri Jaakko

Helmia Bil 455 17:34

35 Carlberg Mats

Altlas Copco Rock Drills AB 1027 17:38

36 Linus Ryefalk

Örebro AIK 1257 17:41

37 Andersson Erik

Ekströms Personalförening 26 17:44

38 Stefan Aläng

Etteplan 1329 17:45

39 Grimborger Jonas

Fellingsbro AIK 284 17:45

40 Folkesson Mathias

Löpex Sport 1050 17:47

41 Wirén Rickard

K-Rauta AB 915 17:48

42 Bergemalm Jacob

1106 17:49

42 Eriksson Ulf

Ovako Hellefros AB 234 17:49

44 Jansson Markus

PJ´s Eld Vent AB 1055 17:50

45 Gustav Sundström

1096 17:52

46 Mertala Tauno

604 17:55

47 Svensson Erik

Erik Co 812 17:58

48 Ingjald Johan

IF Start 387 17:59

49 Efteranmälan

1102 17:59

50 Johansson Emil

Löpex Sport 1045 18:01

51 de Reuver Johan

Glanshammar IF 184 18:02

52 Törnqvist Andreas

Öhrlings Pricewaterhouse Coopers 850 18:05

53 Thuresson Björn

834 18:05

54 Fredrik Regborn

Hagaby GoIF 1268 18:06

55 Nilsson Mikael

Örebro Folkhögskola 627 18:09

56 Andersson Gabriel

Sydnärkes utbildningsförbund 28 18:10

57 Ludvig Börjesson

Sogeti 1141 18:12

58 Efteranmälan

1212 18:13

59 Sundberg Martin

Virginska skolan 794 18:14

60 Bengt Björklund

Karlslunds IF 1333 18:15

61 Forsberg Sören

IF Start 254 18:16

62 Lönnberg Micke

Etteplan 588 18:17

63 Johan Gunnarsson

Glanshammars IF 1190 18:18

64 Furunäs Lars

272 18:18

65 Öholm Oscar

Adolfsbergs IK 945 18:19

66 Danny Hallmén

Örebro AIK 1265 18:20

67 Karlsson Jonas

Euromaint Rail Örebro 469 18:21

68 Andmarker Daniel

Altlas Copco Rock Drills AB 1006 18:21

69 Jonhed Lars

Korsnäs AB Frövi 442 18:23

70 Ånger Johan

Hällefors LK 936 18:23

71 Wahman Mattias

Schneider Electric 859 18:24

72 Bodare Allan

Glanshammars IF 126 18:24

73 Arlebo Albin

Projektengagemang VVS 59 18:25

74 Fredrik Ekenberg

1076 18:25

75 Olsson Tony

Virginska skolan 662 18:27

76 Attås Jakob

OK Tisaren 75 18:30

77 Jaber Fawes

Sveriges Radio Örebro 1087 18:31

78 Oskar Erixsson

Egeryds 1187 18:33

79 Jesper Ståhl

1196 18:33

80 Jonas Elséus

Linford Commonication 1229 18:39

81 Erik Malm

Karslund 759 18:41

82 Sterner Mikael

Stoneridge fritidsklubb 780 18:42

83 Persson Torbjörn

684 18:43

84 Dahlgren Ted

Kopparbergs IF 179 18:46

85 Fredrik Bergvall

NEA 1230 18:46

86 Carl Valjus

Glanshammars IF 1159 18:47

87 Wall Erik

Tullängsskolan, Örebro Kommun 866 18:50

87 Hasselvander Niklas

Hallsbergs Kommun 338 18:50

89 Karlsson Magnus

474 18:52

90 Zetterlund Rikard

Elektroskandia 923 18:52

91 Klingberg Magnus

Tullängsskolan, Örebro Kommun 492 18:52

92 Erik Piscator

Ekebyvikarna 1114 18:54

93 Göthlin Björn

Esab AB 313 18:55

94 Oscar Jansson

Hällefors Lk 1303 18:55

95 Andersson Sebastian

Wadköping UC 50 18:58

96 Svensson Peter

Altlas Copco Rock Drills AB 1029 18:59

97 Henriksson Jonas

Altlas Copco Rock Drills AB 973 18:59

98 Johansson Viktor

Öhrlings Pricewaterhouse Coopers 437 19:01

99 Skoglund Johan

Ovako Hellefros AB 762 19:04

100 Abbott Richard

Euromaint Rail Örebro 7 19:05

101 Lindholm Jonas

Altlas Copco Rock Drills AB 960 19:06

102 Kumlin Per-Anders

Altlas Copco Rock Drills AB 1019 19:07

103 Lagerholm Anton

Rudbeck 511 19:07

104 Hendeberg Richard

Altlas Copco Rock Drills AB 1024 19:09

105 Jan Sundelius

IF Spartacus 1226 19:11

106 Jansson Mikael

Korsnäs AB Frövi 408 19:13

107 Flygare Klas

Weda Skog AB 249 19:13

108 Pettersson Daniel

Majo Runners R© 690 19:14

109 Bäckbring Roger

149 19:14

110 Lennell Adam

IK Sturehov Fotboll 544 19:16

111 Gustafsson Christian

Pihlskolan, Hällefors 294 19:17

112 Lleshi Kolë

Euromaint Rail Örebro 573 19:19

113 Bideby Magnus

Asplunds Fastigheter AB 110 19:20

114 Nilsson Ludvig

KFUM Örebro Orientering 626 19:22

115 Romedahl Krister

Johnson Metall AB 723 19:22

116 Johansson Lars

Esab AB 426 19:23

117 Alm Christer

Esab AB 20 19:23

118 Mika Valjus

Glanshammars IF 1160 19:23

119 Ledin Alexander

Asplunds Bygg AB 539 19:25

120 Hagström Simon

321 19:26

121 Björck Fredrik

Nordea Bank 114 19:27

122 Anton Kroon

Pihlskolan, Hällefors 475 19:27

123 Göthberg Mattias

Altlas Copco Rock Drills AB 998 19:29

124 Andreas Asprou

Team Peaklife 1242 19:31

125 Samul Spjut

Euromaint Rail Örebro 476 19:32

126 Jonas Wall

Ekebyvikarna 1112 19:33

127 Jörgen Jansson

Epsilon 1217 19:37

127 Despotoski Stojko

Esab AB 187 19:37

129 Thomas Johansson

Almby 1088 19:38

130 Oskar Jacobsson

1083 19:39

131 Svahn Mikael

Risbergska skolan 805 19:40

131 Fischer Emil

246 19:40

133 Patrik Simonsson

Örebro kommun, Klimatkontoret 704 19:41

134 Daniel Persson

Proffice Sverige AB 1162 19:43

134 Jesper Millertson

Kfum 1251 19:43

136 Persson Martin

SAAB AB Arboga 677 19:44

137 Hansson Mikael

336 19:47

138 Storm Göran

Weda Skog AB 783 19:47

139 Sääv Bengt

BG adb-konsult AB 823 19:48

140 Borg Erik

Altlas Copco Rock Drills AB 992 19:49

141 Carlsvärd Mats

Nerikes Allehanda 164 19:50

142 Emil Franzén

Glanshammar IF 1244 19:50

143 Nilsson Grandelius Anders

SEB Group IT 633 19:51

144 Leandersson Johan

Liljedal Communication 538 19:51

145 Jakob Wall

Ekebyvikarna 1115 19:51

146 Wiking Calle

Öhrlings Pricewaterhouse Coopers 904 19:52

147 Eriksson Örjan

Stoneridge fritidsklubb 235 19:52

147 Fredrik Linneros

Sogeti 1140 19:52

149 Frih Henrik

LIA-Skolan 270 19:53

150 Gribing David

Liljedal Communication 283 19:53

150 Sandberg Erik

Etteplan 740 19:53

152 Nederman Thomas

Sandvik Mining and Construction 617 19:54

152 Niclas Jacobsson

Nerikes Brandkårs IF 1320 19:54

154 Lundbergh Fredrik

Altlas Copco Rock Drills AB 967 19:58

155 Wallgren Magnus

Altlas Copco Rock Drills AB 1031 19:58

156 Eriksson Robert

230 19:59

Resultattid 20.01-25.00 min

157 Jansson Per

Örebro Byggtema 1129 20:01

158 Letskog Lars-Åke

Vätter Rehab AB 1061 20:02

159 Broman Håkan

Sveaskog Förvaltning AB 135 20:02

160 Gustavsson Mats

IF Start 309 20:04

161 Westerlund Anders

885 20:05

162 Staffan Östlund

Takringen Åkermans Plåt 1167 20:05

163 Ali Mohammed

1172 20:07

164 Agim Adzami

IF Spartacus 1278 20:08

165 Pertoft Per-Åke

685 20:09

166 Liimatainen Ruben

1137 20:09

167 Mattias Ringholm

1148 20:10

168 Bergqvist Johan

Örebrobostäder AB 104 20:10

169 Heedman Mattias

Frendins Snickeri AB 344 20:11

170 Lasse Borgström

Sprint krafft 1326 20:14

171 Tolsheden Pege

Örebrobostäder AB 841 20:14

172 Mifail Qupevaj

Atlas Copco 1219 20:15

173 Rosmark Peter

Sandvik Mining and Construction 728 20:15

174 Lars Vernersson

Schaktteknik 1222 20:15

175 Larsson Mikael

531 20:16

176 Henrik Johansson

Fortum 1176 20:16

177 Ludvigssson Marcus

Vätter Rehab AB 1062 20:16

178 Hertin Michael

Öhrlings Pricewaterhouse Coopers 360 20:17

179 Stefan Romedahl

IF Spartacus 1253 20:17

180 Löfdahl Stefan

Altlas Copco Rock Drills AB 995 20:17

181 Sörling Daniel

Gumaeliusskolan 827 20:19

182 Wallgren Björn

Örebro Folkhögskola 868 20:19

183 Österberg Anders

Gumaeliusskolan 953 20:20

184 Karlsson Magnus

Asplunds Bygg AB 473 20:20

185 Widström Hans

Stocksäters IF 900 20:21

186 Magnus Söderberg

Sectra 949 20:22

187 Martin Sedström

Sprint krafft 1322 20:22

188 Eriksson Petter

Tage Rejmes i örebro AB 228 20:23

189 Ardesjö Mattias

Korsnäs AB Frövi 58 20:25

190 Ekendahl Daniel

Karlsängsskolan 195 20:27

190 berglind joakim

96 20:27

192 Sjödin Peter

Sydnärkes utbildningsförbund 755 20:27

193 Johansson Erik

Örebro Kommun, Reningsverket 422 20:28

194 Joey Schultz

Lanna 1310 20:28

195 Öhrn Jonas

IF Start 948 20:29

196 Johansson Anders

Hoif 417 20:30

197 Börjesson Joakim

Schneider Electric 152 20:30

198 Arnelind Anders

Majo Runners RC 60 20:31

199 Johan Krafft

Sprint krafft 1324 20:32

200 Holmblad Peter

Korsnäs AB Frövi 368 20:32

201 Johansson Mikael

Hoif 429 20:32

202 Jonsson Andreas

Laxå OK 443 20:33

203 Johannes Rönnskär

Team Röven 1213 20:34

204 Nilsson Robert

Yvette 630 20:35

204 Herou Henrik

SCB 357 20:35

206 Rantakokko Renny

Altlas Copco Rock Drills AB 996 20:35

207 Ulf Carlson

IF Metall Örebro 1321 20:37

208 Tobias Wall

Ekebyvikarna 1113 20:38

209 Christian Claesson

Proffice Sverige AB 1163 20:39

209 Stefan Persson

Spiff Racing 1197 20:39

211 Håkan Andersson

LRF Konsult AB 1316 20:39

212 Johan Hasselwander

1097 20:39

213 Krüger Leif

Sectra 498 20:40

214 Mikael Bilock

Glanshammars IF 1233 20:40

215 Hultman Daniel

Esab AB 376 20:41

216 Holm Jimmy

Laxå OK 366 20:42

217 Wiklund Hannes

NärkeGolv AB 905 20:42

218 Sandwall Andreas

Altlas Copco Rock Drills AB 957 20:44

219 Jesper Ådin-Malmqvist

1211 20:44

219 Nicklas Bolinder

Sprint krafft 1323 20:44

221 Lundh Magnus

Ekströms Personalförening 580 20:45

222 Ström Tobbe

Bud-Bilen i Örebro AB 787 20:45

222 Kent Ekblad

Glanshammar 1331 20:45

224 Hans Elvkull

Svenska Kammarorkestern 1078 20:45

224 Gustafsson Jonatan

297 20:45

226 Liimatainen Carl

427 20:46

227 Norlander Emil

Nordea Bank 640 20:47

228 Axell Jonathan

Jensen Gymnasium 77 20:48

229 Anders Vimefall

Sogeti 1142 20:49

230 Efteranmälan

1066 20:50

231 Jim Asprou

Team Peaklife 1243 20:50

232 Ingberg Martin

KPMG AB 386 20:51

233 A Anthony Martin

Bergslagens Sparbank AB 55 20:51

234 Byrén David

KFUM Örebro Orientering 147 20:53

235 Jansson Tomas

Esab AB 409 20:53

236 André Heeger Jensen

Ervalla SK 1256 20:53

237 Nylund Peter

Tage Rejmes i Örebro AB 646 20:54

238 Alfjorden Leif

Sydnärkes utbildningsförbund 18 20:54

239 Kent Davidsson

Emhart Glass Sweden AB 1279 20:55

240 Lindholm Elias

562 20:58

241 David Engström

Pihlskolan, Hällefors 380 21:00

242 Enbom Mats

Amity Systems AB 210 21:00

243 Johan Andersson

1195 21:01

243 Eriksson Jimmy

Altlas Copco Rock Drills AB 1000 21:01

245 Gustafsson Fredrik

Virginska skolan 295 21:02

246 Jonas Fredriksson

Löplabbet 1208 21:02

247 Thyresson Geir

Stocksäters IF 836 21:02

247 Pettersson Peter

Unik Secondhand 697 21:02

249 Skytt Stefan

Stocksäters IF 763 21:03

250 Hedman Andreas

Atlas Copco 1135 21:03

250 Erik Johansson

Team Röven 1214 21:03

252 Wahlstedt Johan

Karlsängsskolan 857 21:05

253 Wennerström Mattias

Kumla Kommun 879 21:05

254 Sputh Erik

Euromaint Rail Örebro 775 21:06

255 Stefan Matz

Tools 1255 21:06

256 Torbjörn Nilsson

Willy´s 1107 21:07

257 Källqvist Michael

Örebro Byggtema 1127 21:07

258 Walles Daniel

LIA-Skolan 867 21:07

259 Karasiak Ove

Vätter Rehab AB 1060 21:08

260 Jonas Andersson

Voith 1239 21:09

261 Delis Alexander

Stoneridge fritidsklubb 186 21:12

262 Martin Johansson

Linford Commonication 1227 21:13

263 Mossbäck Kent

SCB 610 21:13

264 Larsson Christer

Nordea Bank 520 21:13

265 Pettersson Philip

Lantmännen 698 21:14

266 Olof Ericsson

Svenska Kammarorkestern 1079 21:15

267 Lindgren Mikael

Swesafe AB 559 21:16

268 Lindström Thomas

Vätter Rehab AB 1064 21:16

269 Abrahamsson Peter

Asplunds Bygg AB 9 21:17

270 Källmén Torbjörn

OK Tisaren 506 21:17

271 Backström Hans

Euromaint Rail Örebro 81 21:17

272 Jan-Ove Lämgren

Kopparbergs IF 1231 21:17

273 Stefan Andersson

Frövi IK 1254 21:18

274 Carlsson Bengt

Ovako Hellefros AB 159 21:18

275 Mattias Wallin

Schaktteknik 1223 21:19

276 Enbom Tobias

Nordea Bank 211 21:19

277 Fredrik Andersson

Ericsson SK Kumla 1150 21:20

278 Jelgert Johan

Sandvik Mining and Construction 414 21:20

279 Larsson Andreas

518 21:23

280 Windefelt Andreas

KFUM Örebro Orientering 911 21:23

281 Daniel Stunz

Mosås BGK 1155 21:23

281 Kvist Benny

Blogvertiser 502 21:23

283 Sundberg Jonas

Friskis 793 21:24

284 Mats Kärt

Plåtis 1174 21:25

285 Gustavsson Andreas

Altlas Copco Rock Drills AB 989 21:25

286 Berglund Johan

Yvette 99 21:26

287 David Boström

1307 21:26

288 Joakim Karlsson

Takringen Åkermans Plåt 1166 21:26

288 Celander Erik

G4S 166 21:26

290 Eriksson Kennet

PJ´s Eld Vent AB 1056 21:27

291 Westerdahl Jan

Altlas Copco Rock Drills AB 1017 21:28

292 Pahlefors Stefan

669 21:28

293 Engblom Tomas

Asplunds Bygg AB 212 21:28

294 Bilock Peter

Ovako Hellefros AB 111 21:28

295 Jansson Torbjörn

Tullängsskolan 411 21:29

296 Persson Mikael

Örebro bangolf 678 21:29

296 Bergkvist Michael

Ovako Hellefros AB 95 21:29

296 Sandblom Andre

LIA-Skolan 744 21:29

299 Fredborg Jon

Färg Sweden AB 259 21:31

300 Nilsson Olof

Örebro kommun, IT Drift Teknik 628 21:31

301 Andreas Tengberg

Konserthuset 1302 21:32

301 Andersson Kjell

Altlas Copco Rock Drills AB 1007 21:32

303 Nilsson Claes

Ragn-Sells AB 621 21:32

304 Tideman Svante

Tullängsskolan 837 21:32

305 Jonathan Klauser Waldesjö

Örebro Slalomförening 1145 21:33

305 Bergerman Linus

Örebro Byggtema 1130 21:33

307 Lundholm Anders

Friskis 581 21:35

308 Christer Hansson

Fackförbundet ST 1194 21:35

309 Löwenborg Erik

Etteplan 590 21:37

310 Bohman David

Vatten Värme i Örebro AB 128 21:37

311 Eriksson Bosse

Skydd Verktyg 219 21:38

312 Mats Stenmarck

IF Start 1301 21:38

313 Winbladh Pelle

Telia Idrott och Fritid Örebro 910 21:39

313 Aronsson Nisse

OK Tisaren 66 21:39

315 Håkan Lööv

Försäkringskassan 1089 21:39

315 Petter Göransson

1095 21:39

317 Rosby Per

Saab AB, Aerosystem, Örebro 725 21:39

318 Per Malm

Atlas Copco 1328 21:40

319 Jakobsson Partic

Frendins Snickeri AB 403 21:41

319 Halldén Richard

Frendins Snickeri AB 325 21:41

321 Simonsson Jarl

Altlas Copco Rock Drills AB 1015 21:41

322 Rickard Fagrell

1189 21:42

323 Emanuel Karlsson

SPX-JOHNSON PUMP 1277 21:42

324 Öhrman Björn

KPMG AB 946 21:42

325 Persson Tobias

Vatten Värme i Örebro AB 682 21:43

326 Freij Anton

g4s 264 21:44

327 Sjöstedt Martin

Esab AB 757 21:44

328 Johan Sellsröm

1147 21:46

329 Århammar Jonas

937 21:46

330 Schörling Marcus

747 21:47

330 Mulalic Sean

611 21:47

332 Andersson Håkan

Sveaskog Förvaltning AB 37 21:47

333 Falk Henrik

Schneider Electric 242 21:48

334 Jakob Gruvberger

1192 21:48

334 Engdahl Mikael

Hallsbergs Kommun 213 21:48

336 Almestrand Kristoffer

Tage Rejmes i örebro AB 21 21:49

337 Hammarström Patrik

Karlsängsskolan 332 21:50

337 Andersson Isak

38 21:50

339 Johan Soovik

OkTisaren 1200 21:51

340 Sandberg Lars

DHL Fritid 743 21:52

341 Larsson Klas

Karlsängsskolan 529 21:53

342 Anders Edlund

Bravida 1259 21:54

343 Pribisalic Dennis

Altlas Copco Rock Drills AB 1005 21:54

344 Karl-Fredrik Carlson

1309 21:54

345 Sjöholm Oskar

Altlas Copco Rock Drills AB 964 21:55

346 Larsson Karl

Örebro Folkhögskola 527 21:56

347 Johan Nilsson

Fjöget 1209 21:59

348 Palm Oscar

Hallsbergs Kommun 670 21:59

349 Jonsson Niklas

Laxå OK 444 21:59

350 Rasch Peter

Biva AB i Örebro 1338 22:00

351 Atterstig Mats

Sten-Åke Andersson Ingenörsbyrå AB 73 22:01

352 Robin Edgren

1237 22:03

353 Nilsson Kennet

Green Cargo 623 22:05

354 Niklas Björklund

Willy´s 1110 22:06

355 Wennerström Mikael

Kumla Kommun 880 22:06

356 Carlsson Hans-Erik

160 22:07

357 Nilsson Bengt

Vatten Värme i Örebro AB 620 22:07

358 Sundén Anders

Lesjöfors Jogging 797 22:07

359 Fredrik Millertson

Glanshammars IF 1250 22:08

360 Hagsten Tommy

319 22:08

361 Larsson Björn

Altlas Copco Rock Drills AB 1001 22:09

362 Runesson Petter

Örebrobostäder AB 731 22:09

363 Andersson Robert

Sydnärkes utbildningsförbund 48 22:10

364 Karlsson Lars

Svensk Carter 470 22:11

365 Hult Christer

374 22:11

365 Pettersson Jonas

Unik Secondhand 692 22:11

367 Lindgren Olle

KFUM Örebro Orientering 560 22:12

368 Israelsson Pär

398 22:13

369 Johansson Christer

Saab AB, Aerosystem, Örebro 420 22:13

370 Wikman Peter

Ovako Hellefros AB 906 22:13

371 Mats Franzén

Fellingsbro AIK 1245 22:15

372 Bäckström Peter

151 22:16

373 Foogde Tobias

Yvette 252 22:17

374 Andersson Henrik

Tullängsskolan 36 22:17

374 Hammander Christer

Altlas Copco Rock Drills AB 1014 22:17

376 Johansson Peter

PJ´s Eld Vent AB 1057 22:18

377 Härdelin Staffan

Sveaskog Förvaltning AB 378 22:19

378 Person Tobias

675 22:20

379 Spjuth Sören

Munksjö Aspa Bruk AB 773 22:21

380 Johan Andersson

Svenska Kammarorkestern 1077 22:21

380 Svensson Håkan

Mondi Örebro AB 815 22:21

382 Malmlöf Andreas

594 22:21

383 Martin Gustafsson

Sogeti 1143 22:21

384 Eriksson Bengt

Sydnärkes utbildningsförbund 216 22:22

385 Johansson Gunnar

Åsbro GoIF 514 22:23

386 Kihlman Oskar

Nordea Bank 485 22:23

387 Tomas Wall

Ekebyvikarna 1111 22:24

388 Johansson Peter

Örebro kommun, IT Drift Teknik 432 22:24

389 Sune Eskelinen

Kumla SF 1246 22:24

390 Johan Forslund

Proffice Sverige AB 1164 22:24

391 Kragh Tommy

497 22:25

392 Halldén Daniel

Frendins Snickeri AB 324 22:25

393 Öhlin Roger

SAAB AB Arboga 942 22:25

394 Classon Johan

Saab AB, Aerosystem, Örebro 171 22:26

394 Berglund Fredrik

Yvette 98 22:26

396 Bergman Thomas

Holger Andreasen AB 101 22:26

397 Zuaw Mikael

K-Rauta AB 928 22:27

398 Viitala Antero

902 22:27

398 Sporrenstrand Samuel

774 22:27

400 Bergsten Rasmus

Sten-Åke Andersson Ingenörsbyrå AB 106 22:28

401 Ulvensjö Lars

SiS Runnagården 852 22:28

402 Stenbeck Filip

Adolfsbergs IK 778 22:29

403 Helgesson Sebastian

Nordea Bank 345 22:29

404 Jonsson Stig

Laxå OK 445 22:29

405 Lööw Kristoffer

592 22:29

406 Åberg Peter

Sundit/Consensus 931 22:30

407 Kungsberger Per

Sten-Åke Andersson Ingenörsbyrå AB 499 22:30

408 Tångring Ulf

Färg Sweden AB 846 22:31

409 Hallor Reinert

Sundit/Consensus 329 22:31

410 Stig Åberg

SKOGsam AB 1264 22:32

411 Sollien Åge

Rehabiliteringsmedicinska kliniken 769 22:32

412 Goldkuhl Martin

Sundit/Consensus 277 22:33

412 Grothéus Dan

Projektengagemang VVS 285 22:33

414 Wiss Ludvig

Svensk Carter 916 22:33

415 Elfwing Mikael

Korsnäs AB Frövi 203 22:33

416 Andersen Fredrik

Green Cargo AB 23 22:34

417 Zackrisson Christian

921 22:34

418 Jokikokko Matti

Motala AIF 441 22:34

419 Carlsson Peter

Emhart Glass Sweden AB Motions-IF 161 22:35

420 Lennart Thyr

Bra och Begagnat 1082 22:35

421 Markus Behr

Kumla SF 1247 22:35

422 Elseus Jimmy

Euromaint Rail Örebro 207 22:35

423 Svedberg Anders

SiS Runnagården 807 22:35

423 Cajdert Jan-Ola

Gumaeliusskolan 153 22:35

425 Eriksson Krister

226 22:36

426 Adolfsson Hans

Örebrobostäder AB 11 22:37

427 Andersson Rickard

Nordea Bank 47 22:38

428 Lundqvist Lars-Gunnar

Lantmännen Unibake 582 22:39

429 Ström Mikael

Altlas Copco Rock Drills AB 993 22:39

430 Magnusson Andreas Såskoppen

VAP VA-Projekt AB 593 22:39

431 Sandberg Johan

Sectra 742 22:40

432 Svensson Egil

Bud-Bilen i Örebro AB 811 22:40

433 Jonas Larsson

Linford Commonication 1228 22:41

434 Per Ellvåg

1271 22:41

435 Bergsten Sven

Sten-Åke Andersson Ingenörsbyrå AB 107 22:42

436 Tegmyr Mats

Sveaskog Förvaltning AB 829 22:43

437 Käll Ola

Örebro Kommun, Reningsverket 504 22:43

438 Sören Borg

Örebro AIK 1153 22:43

439 Svensson Henrik

Pihlskolan, Hällefors 814 22:44

440 Götvall Svenne Long legs

VAP VA-Projekt AB 314 22:44

441 Svensson Göran

Rehabiliteringsmedicinska kliniken 813 22:45

442 Johansson Andreas

Laxå OK 418 22:45

443 Bengtsson Stefan

Sandvik Mining and Construction 93 22:45

444 Öberg Victor

Adolfsbergs IK 941 22:45

445 Christian Lund

Svenska Kammarorkestern 1081 22:46

446 Olsson Erik Prinsen

VAP VA-Projekt AB 659 22:47

446 Palmqvist Håkan

Ovako Hellefros AB 671 22:47

446 Folkesson Filip

Friskis 250 22:47

449 Tagesson Daniel

Yvette 828 22:47

450 Jansson Patrik

Altlas Copco Rock Drills AB 1021 22:49

450 Liebert Alex

Altlas Copco Rock Drills AB 990 22:49

450 Karlsson Stefan

Altlas Copco Rock Drills AB 955 22:49

453 Stenman Jóhan

SiS Runnagården 779 22:49

454 Askerblom Robin

69 22:50

455 Nilsson Kenneth

Sydnärkes utbildningsförbund 624 22:53

456 Brun Klas

Emhart Glass Sweden AB Motions-IF 138 22:53

457 Wallin Jens

Nordea Bank 871 22:54

458 Ljungsten Anders

E Foto AB 572 22:56

459 Larsson Fredrik

Bud-Bilen i örebro 521 22:57

460 Peter Andersson

Tools Momentum 1090 22:58

461 Sundkvist Martin

Esab AB 799 22:58

462 Karlsson Sören

Ventilationssystem Mikael Quist 483 23:00

463 André Niclas

Altlas Copco Rock Drills AB 1010 23:00

464 Liljebergh Tomas

Örebro universitet - IT-Avdelningen 549 23:01

465 Drufva Mikael

Tage Rejmes i Örebro AB 188 23:02

466 Folkesson Peter

Friskis 251 23:02

467 Henrik Ramberg

Takringen Åkermans Plåt 1170 23:02

468 Syrén Thomas

Virginska skolan 821 23:03

469 Widman Jonas

899 23:03

470 Wirén Erik

IF Spartacus 913 23:04

471 Manne Kjellander

Sveriges Radio Örebro 1086 23:06

472 Basualdo Pablo

Skatteverket 89 23:06

473 Lars Westling

1221 23:06

473 Cornels David

Örebro Universitet 175 23:06

475 Skoglund Björn

Korsnäs AB Frövi 761 23:06

476 Åkerling Lars

932 23:07

477 Jessen Gustav

Frendins Snickeri AB 415 23:07

478 Erik Ellvåg

1270 23:08

479 Henrik Lyly

Dkög 1249 23:09

480 Oskar Beider

Dkög 1252 23:09

481 Mathias Syrén

1327 23:10

482 Göran Karlsson

Linde Truck 1207 23:10

483 Karlsson Peter

Euromaint Rail Örebro 480 23:10

484 Göthberg Tomas

Gubbar som lubbar 312 23:10

485 Jörstad Olof

452 23:10

486 Ljungqvist Pär

Örebro kommun, Klimatkontoret 571 23:11

487 Peter Stylander

Altlas Copco Rock Drills AB 1341 23:12

488 Karlsson Max

477 23:12

489 Björling Nicklas

Sectra 119 23:12

490 Jörgen Österholm

Korsnäs AB Frövi 132 23:12

491 Persson Andreas

Altlas Copco Rock Drills AB 1028 23:12

492 Hallgren Magnus

K-Rauta AB 326 23:13

493 Sparv David

Stoneridge fritidsklubb 771 23:13

494 Andersson Göran

Ovako Hellefros AB 34 23:14

495 Svensson Lars-Åke

Sveaskog Förvaltning AB 817 23:14

496 Hellman Anders

Etteplan 348 23:15

497 Olsson Hans

Öhrlings Pricewaterhouse Coopers 660 23:17

498 Tönnäng Erik

Öhrlings Pricewaterhouse Coopers 849 23:17

499 Conteh Kebba

173 23:18

500 Bsrat Ermias

141 23:18

501 Jari Lamu

Friskis och Svettis 1308 23:19

501 Öster Mikael

Holger Andreasen AB 952 23:19

503 Elvingson Per

Örebro kommun, Klimatkontoret 208 23:20

504 Andersson Greger

Emhart Glass Sweden AB Motions-IF 29 23:22

505 Robin Andersson

Proffice Sverige AB 1165 23:22

506 Åkesson Johan

933 23:23

507 Karlsson Magnus

Altlas Copco Rock Drills AB 971 23:23

508 Lars Rydström

Atlas Copco 1336 23:23

509 Birgersson Berg Tommy

LIA-Skolan 112 23:24

509 Hammarlund Johan

Green Cargo AB 331 23:24

511 Hallin Adam

Unik Secondhand 327 23:24

511 Lennell Jan

Haluxa Arbetsmiljö AB 545 23:24

513 Kullberg Anders

PJ´s Eld Vent AB 1058 23:25

514 Mirsad Kotorcic

Vosslom 1232 23:26

514 Gustafsson Robin

TT-Invest 303 23:26

516 Dahl Staffan

Örebro kommun, IT Drift Teknik 177 23:26

516 Lindmark Henrik

Adolfsbergs IK 564 23:26

518 Freij Marcus

g4s 265 23:27

519 Lundh Lennart

Tullängsskolan 579 23:27

520 Pär Eriksson

1154 23:27

521 Dahlkvist Joacim

AB Martin G Anderson 180 23:28

522 Sultan Olof

Mondi Örebro AB 791 23:28

523 Karlsson Roger

Munksjö Aspa Bruk AB 481 23:28

524 Kanon Rickard

Hallsbergs Kommun 457 23:29

525 Thybeck Stefan

TT-Invest 835 23:29

526 Gustavsson Kenneth

Esab AB 307 23:30

527 Rendahl Jan

713 23:33

528 Andersson Lars

Schneider Electric 42 23:34

529 Spjuth Björn

Munksjö Aspa Bruk AB 772 23:35

530 Windefelt Jonas

Nerikes Allehanda 912 23:35

531 Thomas Nordqvist

1092 23:35

532 Erik Valjus

Glanshammars IF 1158 23:36

533 Pallemark Peder

Atlas Copco 1138 23:37

534 Hising Anders

Nordea Bank 362 23:38

535 Eriksson Gustav

221 23:38

536 Hjerpe Richard

Linde Energi AB 364 23:38

537 Aaron Thomson

Internationella Engelska Skolan 1218 23:39

538 Rutqvist Nils

Internationella engelska skolan i Örebro 732 23:39

539 Barsoum Karim

Transportstyrelsen 86 23:39

540 Stålbert Håkan

790 23:41

541 Williams Steve

Mondi Örebro AB 909 23:42

542 Hulldin Alf

TT-Invest 373 23:43

543 Preinert Jan

K-Rauta AB 706 23:44

544 Stefan Haglund

BJC Nora 1234 23:44

545 Tagelius Mikael

Altlas Copco Rock Drills AB 956 23:45

546 Andersson Gustav

Amity Systems AB 33 23:45

547 Sjöberg Gunnar

Helins Konditori 1180 23:46

548 Resin Jonas

Emhart Glass Sweden AB Motions-IF 716 23:47

549 Persson Martin

1124 23:47

550 Leylin Patrik

Mondi Örebro AB 546 23:48

551 de Reuver Simon

185 23:48

552 Lidström Nicklas

Ventilationssystem Mikael Quist 547 23:49

553 Andersson Johan

Asplunds Bygg AB 39 23:49

554 Lundberg Gunnar

576 23:50

555 Israelsson Eddie

Gubbar som lubbar 397 23:50

555 Larsson Anton

Karolinska skolan 519 23:50

557 Nelander Peter

Munksjö Aspa Bruk AB 618 23:51

558 Örjas Nicklas

Altlas Copco Rock Drills AB 969 23:51

559 Åberg Lennart

Sten-Åke Andersson Ingenörsbyrå AB 930 23:51

560 Riseby Magnus

Tullängsskolan, Örebro Kommun 721 23:52

561 Claesson Lars

Kumla Kommun 168 23:53

562 Westerlind David

Kumla Kommun 884 23:54

563 Barth Henrik

K-Rauta AB 87 23:55

564 Rolf Österberg

Baggetorps IF 1224 23:55

565 Ramberg Dennis

Tage Rejmes i Örebro AB 710 23:56

566 Joakim Ring

Willy´s 1109 23:56

567 Axelsson Robert

Frendins Snickeri AB 79 23:56

568 Wirén Fredrik

IF Sparatacus 914 23:57

569 Hans Nordin

1293 23:57

570 Ärnsved Christer

Gumaeliusskolan 939 23:58

571 Ahlstrand Patik

Bud-Bilen i Örebro AB 16 23:58

572 Kjellin Johan

Structor Örebro AB 488 23:59

572 Sandberg Ingvar

Postens IF Kumla 741 23:59

574 Marttila Jarmo

Ovako Hellefros AB 597 24:00

575 Henriksson Mikael

353 24:00

576 Oscarsson Marc

Altlas Copco Rock Drills AB 970 24:02

577 Pettersson-Hagel Jonas

Munksjö Aspa Bruk AB 701 24:03

578 Lars Hedin

Ericsson SK Kumla 1151 24:04

578 Martinsson Fredrik

SAAB AB Arboga 596 24:04

580 Thomas Larsson

Lcon AB 1272 24:04

581 Sjöberg Erik

Projektengagemang VVS 752 24:05

582 Karlsson Rolf

Biva AB i Örebro 482 24:05

583 Baquir

1171 24:05

583 Christer Wetterstrand

1070 24:05

585 Gustavsson Jonas

Örebro Byggtema 1126 24:06

586 Karlén Marcus

AB Martin G Anderson 459 24:07

587 Naredi Jakob

Blogvertiser 616 24:09

587 Johansson Tomas

Skydd Verktyg 436 24:09

589 Fredriksson Christian

262 24:10

590 Efteranmälan

1103 24:10

591 Boudville Per

Euromaint Rail Örebro 130 24:11

592 Byfeldt Bengt

Esab AB 143 24:11

593 Wetterstran Mikael

Altlas Copco Rock Drills AB 1026 24:12

594 Lindeus Fredrik Fartdåren

VAP VA-Projekt AB 553 24:12

595 Claes Beckman

Team Röven 1215 24:12

596 Torbjörn Gerelius

1068 24:13

597 Karlsson Anders

Asplunds Fastigheter AB 462 24:13

598 David Gerelius

1069 24:14

599 Falk Isak

Örebro Markisfabrik 243 24:14

600 Einestam Johannes

Rehabiliteringsmedicinska kliniken 729 24:15

601 Lehmann Christian

540 24:19

602 Annerblom Kjell-Erik

String Corner 54 24:19

603 Elofsson Jonny

Blogvertiser 206 24:19

604 Liimatainen Martin

548 24:19

605 Gunnar Malmkvist

Nobina 1235 24:21

606 Westholm Richard

NärkeGolv AB 886 24:22

607 Ryefalk Rasmus

735 24:22

608 Karl-Göran Wahlström

Almby IK 1334 24:23

608 Anders Jansson

Ericsson SK Kumla 1152 24:23

610 Carey Matt

Internationella engelska skolan i Örebro 157 24:24

611 Waern Thomas

TV-reparatörn 854 24:25

612 Rickard Bergström

Ericsson SK Kumla 1210 24:26

613 Ressem Odd

Ovako Hellefros AB 717 24:27

614 Klerne Fredrik

Nordea Bank 491 24:28

615 Edlund Eric

SEB Group IT 192 24:29

615 Wiberg Mikael

Karlsängsskolan 893 24:29

617 Dahlström Håkan

Lantmännen Unibake 181 24:29

618 Wickström Jonas

Ovako Hellefros AB 897 24:30

619 Angnert Mårten

53 24:30

619 Johnny Öhrn

SPX-JOHNSON PUMP 1276 24:30

621 Thorén Torbjörn

Altlas Copco Rock Drills AB 1020 24:31

622 Martin Strömberg

1161 24:31

623 Robin Gustavsson

Sprint krafft 1325 24:31

624 Eriksson Pierre

229 24:32

625 Jysky Mikael

Gumaeliusskolan 450 24:34

626 Erik Haglund

OK Djerf 1156 24:36

627 Kutti Vesa

Hörntanden 501 24:36

628 Jarmander Stefan

Risbergska skolan 413 24:38

629 Andreas Morén

Sveriges Radio Örebro 1084 24:38

630 Andersson Magnus

Lantmännen Unibake 44 24:39

631 Bodemyr Ebbe

Örebro kommun, IT Drift Teknik 127 24:40

632 Johansson Bernt

TV-reparatörn 419 24:40

633 Gutale Nur

Bk star 310 24:41

634 Axenstjerna Patrik

Bombardier 80 24:42

635 Andersson Christian

Skydd Verktyg 25 24:42

636 Halldén Anderas

Frendins Snickeri AB 323 24:44

637 Palmqvist Urban

Örebro kommun, IT Drift Teknik 672 24:45

638 Norrbom Tobias Cowboy

Sveaskog Förvaltning AB 641 24:46

639 Sörli Egil

Svensk Carter 826 24:48

640 Swens Patrik

808 24:48

641 Joel Forsgren

Team Röven 1216 24:49

642 Andreas Kangro

1139 24:49

643 Sjödin Erik

Holger Andreasen AB 754 24:50

644 Wiberg Robert

SiS Runnagården 894 24:50

645 Kapple Urban

Hallsbergs Kommun 458 24:51

646 Dahlgren Sven Olof

Kopparbergs IF 178 24:51

646 Olsson Tord

663 24:51

648 Gustafsson Jan

Amity Systems AB 296 24:51

649 Haglöf Jens

318 24:52

650 Persson Tommy

Tage Rejmes i Örebro AB 683 24:53

651 Henrik Vikström

Takringen Åkermans Plåt 1169 24:53

652 Sandberg Daniel

Onkologiska kliniken 737 24:54

653 Lindgren Martin Lunken

Sveaskog Förvaltning AB 558 24:56

654 Beg Ali

Altlas Copco Rock Drills AB 997 24:56

655 Laver Benny

Gubbar som lubbar 537 24:57

656 Pleick Andrew

Aktiv Assistans Tillsammans AB 702 24:57

657 Jessen Hans

Altlas Copco Rock Drills AB 958 24:57

658 Hellman Andreas

Rehabiliteringsmedicinska kliniken 349 24:58

659 Chris Burgi

1280 24:58

660 Karlsson Jan

Sveaskog Förvaltning AB 468 24:59

661 Stefan Carlin

Atea 1206 25:00

Resultattid 25.01- 28.00 minuter

662 Smirinoff Vladimir

Euromaint Rail Örebro 767 25:01

662 Kjellén Torbjörn

Hallsbergs Kommun 487 25:01

664 Sellén Robert

Altlas Copco Rock Drills AB 1008 25:01

665 Liss Hugo

570 25:02

666 Tommy Timmerman

1201 25:03

667 Bergqvist Niklas

Altlas Copco Rock Drills AB 1016 25:03

668 Håkan Jönsson

Ö-o Kommun 1173 25:05

669 Bergqvist Daniel

Helmia Bil 102 25:05

670 Holmström Jakob

370 25:07

671 Marttila Juha

Ovako Hellefros AB 598 25:08

672 Nordin Anderas

Biva AB i Örebro 636 25:09

673 Holmström Per

371 25:11

674 Alvarsson Johan

Altlas Copco Rock Drills AB 988 25:11

674 Puranen Tommie

Helmia Bil 707 25:11

676 Nordin Isac

Vätter Rehab AB 1063 25:12

677 Erik Sjödahl

1091 25:13

678 Gabriel Stenström

Sveriges Radio Örebro 1085 25:14

679 Karlsson Kecke

Altlas Copco Rock Drills AB 978 25:15

680 Fredrik Andersson

Aik 1337 25:16

681 Magnus Ackebo

Mosjö Golf CC 1146 25:18

682 Pettersson Göran

SAAB AB Arboga 691 25:19

683 Oliver Francisco

Örebrobostäder AB 658 25:19

684 Gustafsson Martin

TT-Invest 301 25:20

685 Sollie Thomas

Holger Andreasen AB 768 25:21

686 Wallin Daniel

Tage Rejmes i rebro AB 870 25:21

687 Bengtsson Jan

Weda Skog AB 91 25:21

688 Stenberg Henrik

Altlas Copco Rock Drills AB 979 25:22

689 Leif Pehlin

1075 25:23

689 Pettersson Bengt

Telia Idrott och Fritid Örebro 689 25:23

691 Welander Leif

Hallsbergs Kommun 877 25:25

691 Lindbohm Erik

Sveaskog Förvaltning AB 552 25:25

693 Per Egeryd

Egeryds 1183 25:27

694 Marcus Andersson

Boda Arken 1300 25:27

695 Andersson Göte

Lesjöfors Jogging 35 25:29

696 Isacsson Kent

391 25:29

697 Wennström Bo

Pisiformis 882 25:31

697 Gunnarsson Peter

SEB Group IT 291 25:31

699 Karlsson Arne

Pisiformis 463 25:32

700 Repo Lasse

Tritech Technology 715 25:33

701 Conny Sandström

1287 25:33

702 Jonas Fallqvist

Takringen Åkermans Plåt 1168 25:35

703 Vickholm Mats

Pisiformis 896 25:35

704 L-G Nilsson

Rällsögården 1306 25:36

705 Ingemar Larsson

Baggetorps IF 1225 25:37

706 Classon Clas-Göran

Örebro kommun, Klimatkontoret 170 25:37

707 Bladh Axel

Tage Rejmes i Örebro AB 122 25:38

708 Robert Wedmo

1319 25:38

709 Pettersson Christer

Altlas Copco Rock Drills AB 972 25:39

710 Norgren Robert

Korsnäs AB Frövi 639 25:41

711 Ericsson Jörgen

Kumla Kommun 215 25:41

712 Forsberg Markus

KPMG AB 253 25:42

713 Lohse Georg

City sjukgymnastik AB 574 25:43

714 Melin Åke

Euromaint Rail Örebro 602 25:43

715 Widlund Peter

898 25:44

715 Kälvemark Lars

Rehabiliteringsmedicinska kliniken 507 25:44

717 Norberg Marcus

Karolinska Läroverket 635 25:44

718 Lindmark Magnus

1118 25:45

718 Lindmark Fabian

1119 25:45

720 Hagman Niklas

Altlas Copco Rock Drills AB 986 25:46

721 Nurisalo Hannu

Örebro Markisfabrik 643 25:46

722 Johansson Henrik

TV-reparatörn 423 25:48

723 Esplund Paul

Adolfsbergs IK 239 25:48

723 Wahlström David

Norrbyskolan 858 25:48

725 Öster Andreas

Holger Andreasen AB 951 25:49

726 Herrdahl Hans

359 25:49

727 Gustafsson Kristoffer

Altlas Copco Rock Drills AB 1018 25:49

728 Erlandsson Daniel

Örebro universitet - IT-Avdelningen 236 25:50

729 Arvidsson Torbjörn

KPMG AB 68 25:51

730 Karlsson Christer

Projektengagemang VVS 464 25:52

731 Alfraeus Henrik

Norrbyskolan 19 25:54

731 Per Wester

Korsnäs AB Frövi 524 25:54

733 Stefan Karlsson

1238 25:54

734 Gustafsson Tommy

Esab AB 305 25:54

735 Hafström Fredrik

Jonsson bil 315 25:55

736 Andersson Pär

Örebro Markisfabrik 46 25:55

737 Ärnsved Stefan

Gumaeliusskolan 940 25:56

738 Throgen Johnny

Esab AB 833 25:57

739 Peterson Erik

Aktiv Assistans Tillsammans AB 686 25:58

740 Falk Petter

AB Martin G Anderson 244 25:58

741 Mikael Eklund

1099 25:59

741 Carlsson Tommy

Försäkringskassan 163 25:59

743 Axell Leif

78 26:00

744 Per Egeryd

Egeryds 1184 26:00

745 Risberg Tomas

Esab AB 720 26:02

746 Gustafsson Daniel

Löpex Sport 1052 26:04

746 Andersson Johan

Löpex Sport 1051 26:04

748 Wallin Marcus

SAAB AB Arboga 872 26:05

749 Larsson Johan

Sydnärkes utbildningsförbund 525 26:06

750 Ekstrand Emil

Altlas Copco Rock Drills AB 961 26:09

751 Schölin Lennart

Vägverkets Kamratförening 745 26:11

752 Persson Anders G

Esab AB 676 26:11

753 Ersäng Lars

Swedbank 238 26:12

754 Kaapola Teemu

Esab AB 454 26:12

755 Ekblom Karl

Hallsbergs Kommun 193 26:13

756 Olausson Roland

Nordea Bank 656 26:14

757 Adamsson Peter

Tage Rejmes i Örebro AB 10 26:15

758 Adolfsson Jerrie

LIA-Skolan 12 26:16

759 Björkman Christer

Lesjöfors Jogging 118 26:17

760 Svensson Jimmy

Helmia Bil 816 26:18

760 Lindblom Mattias

AB Martin G Anderson 551 26:18

762 Ibrahim Habib

Ekströms Personalförening 384 26:20

763 Anderberg Johan

22 26:20

764 Isralsson Joacim

Altlas Copco Rock Drills AB 1003 26:20

765 Sundkvist Mikael

Euromaint Rail Örebro 800 26:21

765 Alexander Cederlöv

Forever 1260 26:21

767 Andreas Axelsson

1098 26:23

768 Emil Nordin-Jansson

Glanshammars IF 1204 26:23

769 Todorovac Said

Munksjö Aspa Bruk AB 839 26:24

770 Karlsson Lars

Gumaeliusskolan 471 26:24

771 Petersson Tore

Structor Örebro AB 687 26:25

772 Easby Johan

E Foto AB 189 26:27

773 Mattsson Ola

Stocksäters IF 600 26:28

774 Lindvall Filip

Vialund Skolan 569 26:30

775 Persson Stefan

Projektengagemang VVS 681 26:31

776 Norberg Jörgen

Korsnäs AB Frövi 634 26:31

777 Gustafson Jonathan

Structor Örebro AB 292 26:31

778 Larsson Jörgen

Örebro universitet - IT-Avdelningen 526 26:32

779 Viktorsson Tomas

Örebro Byggtema 1128 26:32

780 Eriksson Sveinn

Altlas Copco Rock Drills AB 1033 26:33

780 Lagefjäll Lars

Internationella engelska skolan i Örebro 509 26:33

782 Reine Persson

1149 26:35

783 Henrik Carlsson

1205 26:37

784 Lindholm Christer

Nordea Bank 561 26:37

785 Lennart Bjurström

KFUM Örebro Friidrott 1157 26:38

786 Eiwar Jansson

1175 26:39

787 Lindström Leif

Kumla Kommun 567 26:40

788 Gotin Jon

Blogvertiser 278 26:40

789 Nielsen Christian

619 26:41

790 Källdén Peter

Örebro universitet - IT-Avdelningen 505 26:43

791 Isaksson Niklas

Örebro Kommun, Reningsverket 393 26:44

792 Johansson Dan

Green Cargo AB 421 26:45

793 Lindberg Magnus

Vatten Värme i Örebro AB 550 26:45

794 Stehr Christian

Jonsson bil 777 26:45

795 Gustafsson Rolf

Asplunds Bygg AB 304 26:45

796 Vase Tomas

Ovako Hellefros AB 876 26:46

797 Andersson Krister

Tage Rejmes i Örebro AB 41 26:46

798 Eriksson Tomas

Majo Runners RC 232 26:47

799 Johan Juhlin

1240 26:47

800 Johannes Gruvberger

1193 26:48

801 Ekholm Oskar

Biva AB i Örebro 196 26:49

802 Nyberg Håkan

644 26:50

803 Fredriksson Anders

Korsnäs AB Frövi 260 26:52

804 Forsling Peter

Sydnärkes utbildningsförbund 255 26:52

805 Flodman Olle

Altlas Copco Rock Drills AB 959 26:53

806 Pärnaste Kalev

Skydd Verktyg 708 26:53

807 Emanuelsson Henrik

209 26:54

808 Avstranden Micael

76 26:58

809 Henrik Härlig Blomgren

IKEA Örebro 1286 26:58

810 Hans Gorm Gårlin

IKEA Örebro 1285 26:59

811 Sjöstedt Ola

Gubbar som lubbar 758 27:00

812 Martin Klippan Kling

IKEA Örebro 1284 27:01

813 Larsson Åke

AB Martin G Anderson 535 27:03

814 Barkin Sture

Gumaeliusskolan 84 27:04

815 Olausson Niklas

E Foto AB 655 27:07

816 Fredrik Jansson

Afganistans SK 1203 27:08

817 Carlsson Andreas

Jonsson bil 158 27:11

818 Nylén Patrik

Esab AB 645 27:11

819 Moqist Mats

Korsnäs AB Frövi 609 27:15

820 Rydén Joel

1132 27:15

821 Westin Ola

Biva AB i Örebro 887 27:15

822 Billyboy Björkebäck Petter

IKEA Örebro 1283 27:15

823 Ryden Christer

Haldex Garphyttan 733 27:15

823 Sultan Wennergren Mathias

IKEA Örebro 1282 27:15

825 Hellberg Dan

Esab AB 347 27:19

826 Leiner Peter

SEB Group IT 541 27:20

827 Sjöberg Lars

Linde Energi AB 753 27:21

828 Frisén Örjan

Stocksäters IF 271 27:23

829 Daniel Bernström

Egeryds 1182 27:25

830 Johansson Pelle

Esab AB 430 27:27

831 Isaacson Joseph

389 27:28

832 Nyselius Bernt

650 27:28

833 Isaacson Kenneth

390 27:29

834 Ekström Jesper

Aktiv Assistans Tillsammans AB 200 27:31

835 Pontus Ekland

Egeryds 1188 27:32

836 Svensson Thomas

Pisiformis 819 27:33

837 Deutsch René

Altlas Copco Rock Drills AB 963 27:34

838 Larsson Micke

Altlas Copco Rock Drills AB 987 27:35

839 Gransten Per

Structor Örebro AB 280 27:37

840 Runebark Leif

NärkeGolv AB 730 27:38

841 Porat Jerker

Karlsängsskolan 705 27:39

842 Niklas Edgren

1236 27:39

843 Johansson Jörgen

TT-Invest 425 27:41

844 Ernstsson Leif

Linde Energi AB 237 27:41

845 Olle Hagelin

Ricknes Redovisnig 1177 27:42

846 Utsten Anders

Repotage Inspiration Sverige 853 27:42

846 Bronneberg Peter

SiS Runnagården 137 27:42

848 Walfridsson Joakim

Tage Rejmes i örebro AB 865 27:43

849 Thim Mats

Repotage Inspiration Sverige 831 27:44

849 Kalle Kleen

SSK 1179 27:44

851 Mate Hagelin

Ricknes Redovisnig 1178 27:45

852 Boskär Hans

Kumla Kommun 129 27:46

852 Johansson Peter

Esab AB 431 27:46

852 Lundström Robin

584 27:46

855 Jens Rådberg

Djurgårdens IF 1315 27:47

856 Lundström Markus

583 27:47

857 Flink Mats

Esab AB 247 27:48

858 Joakim Alderlöf

Rällsögården 1304 27:50

859 Bengt-Olov Vidman

Odensbacken 1317 27:51

860 Eliansson Tomas

Ekströms Personalförening 204 27:52

861 Nyqvist Mats

Örebro kommun, IT Drift Teknik 648 27:52

862 Blom Andreas

Tullängsskolan 124 27:53

863 Gullberg Mikael

288 27:54

864 Bazzaz Ali

Linde Energi AB 90 27:55

865 Nilsson Anders

Altlas Copco Rock Drills AB 1035 28:00

866 Lövgren Christer

Resultattid 28.02- 30.00 minuter

Länsstyrelsen Örebro 591 28:02

867 Karlsson Thomas

Altlas Copco Rock Drills AB 976 28:06

868 Turesson Mats

E Foto AB 844 28:08

869 Aronsson Glenn

Tullängsskolan, Örebro Kommun 62 28:10

870 Tomas Eklund

Biva AB i Örebro 201 28:11

871 Hult Peter

375 28:13

872 Olsson Mats Aero

VAP VA-Projekt AB 661 28:14

873 Sjöholm Anders

Yvette 756 28:15

874 Isakovic Vernes

Altlas Copco Rock Drills AB 977 28:19

875 Tångström Robert

847 28:19

876 Zetterlöf Michael

Bud-Bilen i Örebro AB 924 28:19

877 Anders Erkman

Nerikes Allehanda 1116 28:20

878 Ulf Andersson

Mondi Coating 1220 28:20

878 Lars Einarsson

SKOGsam AB 1263 28:20

880 Södergren Rasmus

Almby skolan 824 28:22

881 Möller Thomas

Expert 615 28:22

882 Sundkvist Peter

Nordea Bank 801 28:22

883 Eriksson Johannes

225 28:23

884 Eriksson Hans

222 28:24

885 Koss Göran

Altlas Copco Rock Drills AB 985 28:26

886 Strömberg Terje

Korsnäs AB Frövi 788 28:26

886 Bylin Anders

Färg Sweden AB 145 28:26

888 Steven Johansson

1198 28:27

889 Jakobsson Robert

404 28:28

889 Robert Erickson

Örebro SK Bandy 1274 28:28

891 Fredriksson Jan-Eric

1133 28:29

892 Wiborg Torsten

Sveaskog Förvaltning AB 895 28:30

893 Freijd Tommy

I3/IF 266 28:31

894 Broman Mikael

AB Martin G Anderson 136 28:33

895 Sundius Alf

Eltel Networks AB 798 28:33

896 Green Jan

Eltel Networks AB. 282 28:33

897 Hedengren Åke

Sundit/Consensus 340 28:33

898 Åkesson Robert

Sundit/Consensus 935 28:33

899 Eriksson Håkan

Hallsbergs Kommun 223 28:33

900 Fredriksson Bo

Örebro kommun, Klimatkontoret 261 28:34

901 Bergström Kim

Ventilationssystem Mikael Quist 108 28:34

902 Hedström Anderas

Lantmännen Unibake 342 28:39

903 Andersson Tomas

Örebro kommun, IT Drift Teknik 52 28:40

904 Love Jälevik

1313 28:42

905 Andersson Jonny

Hallsbergs Kommun 40 28:46

905 Calmestig Mikael

Kumla Kommun 155 28:46

907 Lemon Mikael

Euromaint Rail Örebro 542 28:48

908 Konradsson Christer

Hällefors IK 494 28:50

909 Willander Peter

AB Martin G Anderson 908 28:52

910 Ståhl Patrick

TV-reparatörn 789 28:53

911 Larsson Henrik

Biva AB i Örebro 523 28:53

912 Kent Wessman

Egeryds 1185 28:54

913 Ringqvist Bertil

Kumla Kommun 719 28:54

914 Zetterström Olle

Virginska skolan 927 28:56

915 Micke Johansson

1241 28:56

916 Gunnarsson Bertil

Linde Energi AB 289 28:57

916 Norgren Björn

638 28:57

918 Tommy Pemer

1094 28:59

919 Robert Fjäll

1093 28:59

920 Niklas Johansson

1340 29:00

921 Karlsson Linus

Hallsbergs Kommun 472 29:01

922 Fredrik Wiklund

Mosjö SK 1275 29:01

923 Mathias Mathias

Wadköping Utbildningscenter 2 29:01

924 Erik Annerblom

1339 29:03

925 Wahlqvist Bertil

Försäkringskassan 855 29:03

926 Brus Örjan

KPMG AB 139 29:04

927 Henningsson Staffan

Biva AB i Örebro 352 29:06

928 Nilsson Tomas

Virginska skolan 632 29:06

929 Persson Simon

680 29:08

930 Lindholm Joakim

Schneider Electric 563 29:09

930 Erik Ståhl

SKOGsam AB 1262 29:09

932 Jonassson Håkan

Altlas Copco Rock Drills AB 975 29:10

933 Aronsson Lars J

Asplunds Bygg AB 64 29:11

934 Broborg Henrik

134 29:13

934 Wilén Per

Sandvik Mining and Construction 907 29:13

936 Broborg Andreas

133 29:14

937 Ahlberg Johan

Biva AB i Örebro 13 29:15

938 Axel Johansson

1199 29:17

939 Pettersson Owe

LIA-Skolan 695 29:17

940 Hansson Andreas

Örebro Markisfabrik 335 29:19

941 Wiik Krister

Esab AB 901 29:20

942 Stamm Johan

Brandmän i Mustasch 776 29:20

943 Kalle Persson

Nerikes Brandkår 1295 29:21

944 Klas Eriksson

Nerikes Brandkår 1297 29:21

945 Pelle Lindsten

Nerikes Brandkår 1294 29:21

946 Daniel Lindh

Nerikes Brandkår 1299 29:22

947 Johnson Rickard

Ventilationssystem Mikael Quist 439 29:22

947 Martin Duberg

Nerikes Brandkår 1298 29:22

949 Tobias Frohm

Nerikes Brandkår 1296 29:23

950 Corell Pelle

Nordea Bank 174 29:23

950 Fredrik Kylbom

Nerikes Brandkår 1289 29:23

952 Johan Andersson

Bravida 1258 29:23

953 Kjell-Arne Isulv

1267 29:24

954 Lagerlöf Måns

512 29:24

955 Petterson Roland

KPMG AB 688 29:24

956 Hellström Emil

Green Cargo 351 29:25

957 Kjerfh Göran

Ovako Hellefros AB 489 29:26

958 Magnus Bauréus

Bombardier 1318 29:27

959 Norrman Jan

Lantmännen Unibake 642 29:29

960 Isudde Ted

Altlas Copco Rock Drills AB 962 29:30

961 Kånåhols Jan

KPMG AB 503 29:31

962 Wounsch Lars

Euromaint Rail Örebro 917 29:31

963 Nyrvik Alf

Euromaint Rail Örebro 649 29:31

964 Lars Hoffner

Svenska Kammarorkestern 1080 29:32

965 Rapp Johan

Internationella engelska skolan i Örebro 711 29:36

966 Barthelson Per

Örebro Markisfabrik 88 29:39

967 Fältström Johan

Sydnärkes utbildningsförbund 273 29:40

968 Mattsson Ola

Biva AB i Örebro 601 29:41

969 Efteranmälan

1101 29:42

970 Söderström Ingemar

Svenska kyrkan 825 29:44

971 Björnram Lars

Göksholm Turf 120 29:45

972 Jansson Fredrik

Linde Energi AB 405 29:45

973 Iversen Harry

Pisiformis 400 29:46

974 Båsjö Anders

Öhrlings Pricewaterhouse Coopers 148 29:47

975 Karlsson David

Unik Secondhand 465 29:47

976 Davidsson Marcus

Unik Secondhand 183 29:48

977 Mattson Rory

Tullängsskolan, Örebro Kommun 599 29:53

977 Daniel Joelsson

1314 29:53

979 Johansson Stig

Örebro Kommun, Reningsverket 435 29:53

980 Eriksson Ingvar

Structor Örebro AB 224 29:55

981 Holmqvist Axel

1123 29:58

982 Andersson Jan

1120 29:59

983 Schörling Tobias

748 29:59

984 Andersson Hugo

1121 30:00

985 Holmqvist Magnus

1122 30:00

Resultatid 30.01-35.00 minuter

986 Schörling Erik

746 30:01

987 Forslund Peter

Transportstyrelsen 256 30:02

988 Haglund Tommy

KFUM Orientering 317 30:03

989 Riisom Jörgen

Tritech Technology 718 30:08

990 Gustafson Mats

Structor Örebro AB 293 30:10

991 Granlund Leif

Structor Örebro AB 279 30:11

992 Holm Jari

SiS Runnagården 365 30:12

993 Rönnkvist Jan

Örebro Kommun, Reningsverket 736 30:14

994 Nilsson Ove

Altlas Copco Rock Drills AB 966 30:15

995 Saliba Joseph

Altlas Copco Rock Drills AB 965 30:16

996 Fredrick Harrysson

Lantmännen 920 30:20

997 Wretlund Magnus

Ekströms Personalförening 918 30:25

998 Löfdahl Lasse

Tritech Technology 587 30:40

999 Lars Sjöstrand

1202 30:40

1000 Lindgren Alexander

554 30:41

1001 Johansson Peter

Esswege Fastigeter 433 30:41

1002 Slätmo Hasse

Euromaint Rail Örebro 766 30:42

1003 Westman Thomas

Emhart Glass Sweden AB Motions-IF 888 30:47

1004 Crizzy Jakobski

Jakobski Metal 1266 30:49

1005 Alard Rolf

Frendins Snickeri AB 17 30:52

1006 Järlstam Clas

Linde Energi AB 451 30:53

1007 Wiberg Jimmy

Helmia Bil 890 30:56

1008 Nadjalin Daniel

Altlas Copco Rock Drills AB 991 30:57

1009 Larsson Martin

Altlas Copco Rock Drills AB 1034 30:57

1010 Ohlson Bengt

Bergslagens Sparbank AB 653 30:58

1011 Bergström Lennart

Altlas Copco Rock Drills AB 1025 30:59

1012 Jacobsson Björn

Lantmännen Unibake 401 31:00

1013 Ahlgren Hans

Ventilationssystem Mikael Quist 14 31:04

1014 Wahlstedt Billy

Tage Rejmes i Örebro AB 856 31:08

1015 Wallin Bo

Tage Rejmes i Örebro AB 869 31:09

1016 Bichis Joan

Esab AB 109 31:10

1017 Lindgren Jerker

556 31:14

1018 Ohlson Tomas

Majo Runners RC 654 31:16

1019 Per-Axel Pettersson

1072 31:23

1020 Fagrell Jan

Korsnäs AB Frövi 240 31:23

1021 Bengtsson Kjell

Team J K 92 31:26

1022 Björk Tomas

Korsnäs AB Frövi 117 31:29

1023 Lindgren Magnus

Linde Energi AB 557 31:33

1024 Sundberg Roland

Risbergska skolan 795 31:34

1025 Carlsson Runar

Gumaeliusskolan 162 31:38

1026 Pontus Alfredsson

Willy´s 1108 31:42

1027 Nyman Jerry

647 31:42

1028 Hedlund Johan

Euromaint Rail Örebro 341 31:45

1029 Hedén Björn

Swesafe AB 339 31:46

1030 van Dyck Sebastian

Friskis 875 31:46

1031 van Dyck Hans

Friskis 873 31:46

1031 van Dyck Kristoffer

Friskis 874 31:46

1033 Rohde Roland

Tällekullen 722 31:48

1034 Viktor Nilsson

Euromaint Rail Örebro 631 31:49

1035 Flodman Emil

LIA-Skolan 248 31:54

1036 Hansen Stefan

Helmia Bil 334 32:03

1037 Löthgren Anders

Öhrlings Pricewaterhouse Coopers 589 32:07

1038 Fridman Stefan

Korsnäs AB Frövi 269 32:07

1039 Tärnqvist Göran

Euromaint Rail Örebro 848 32:09

1040 Ädel Sven-Olof

Örebro Folkhögskola 938 32:16

1041 Johnsson Karl-Erik

Örebro Folkhögskola 440 32:18

1042 Tjäder Hans Eric

Ekströms Personalförening 838 32:21

1043 Frendin Joakim

Frendins Snickeri AB 267 32:23

1044 Gabrielsson Kjell

Gumaeliusskolan 274 32:26

1045 Björck Agne

113 32:26

1046 Eriksson Samuel

Fjugesta Revision 231 32:29

1047 Andersson Ola

Linde Energi AB 45 32:31

1048 Blohm Hans

123 32:32

1049 Ilar Christer

Skydd Verktyg 385 32:40

1050 Zetterman Peter

ABF Örebro Län 925 32:44

1051 Zetterman Victor

ABF Örebro Län 926 32:45

1052 Noa Jälevik

1311 32:45

1053 Niklas Jälevik

1312 32:45

1054 Bergqvist Hans

Ekströms Personalförening 103 32:47

1055 Karlsson Göran

Euromaint Rail Örebro 466 32:48

1056 Andersson Thomas

ABF Örebro Län 51 32:49

1057 Stefan Von Prochen

1292 32:56

1058 Johansson Jesper

TV-reparatörn 424 33:01

1059 Cosic Pavle

Emhart Glass Sweden AB Motions-IF 176 33:04

1060 Hjelm Roland

363 33:07

1060 Janne Lindvall

MGK 49 Nyköping 1273 33:07

1062 Isemo Alexander

Lag Björck 395 33:08

1063 Isemo Jens

Lag Björck 396 33:09

1064 Simon Pertoft

533 33:38

1065 Wretlund Thomas

Ekströms Personalförening 919 33:43

1066 Anton Pertoft

43 33:45

1066 Låp Pertoft

Trutklubben 1335 33:45

1068 Hagström Jonas

Öhrlings Pricewaterhouse Coopers 320 33:52

1069 Gräsberg Bengt

Aktiv Assistans Tillsammans AB 287 33:58

1070 Pettersson Sven

Lantmännen 699 34:25

1071 Landmark Nicklas

Tritech Technology 513 34:42

1072 Björck Ingvar

SEB Group IT 115 34:43

Resultatid 35.10-43.49  minuter

1073 Knutsson Jörgen

Esab AB 493 35:10

1074 Hasse Sundin

1074 35:13

1075 Kåre Lindström

1073 35:13

1076 Claesson Ulf

Gubbar som lubbar 169 35:19

1077 Edlund Anders

Nordea Bank 191 35:26

1078 Peter Carlsson

1144 35:30

1079 Moisanen Christer

Schneider Electric 606 35:32

1080 Asplund Lars

Ovako Hellefros AB 57 35:56

1081 Ludvigsson Johannes

Kumla Kommun 575 36:02

1082 Karlkvist Kjell

Linde Energi AB 460 36:36

1083 Lavén Tomaz

Blogvertiser 536 36:39

1084 Bard Andreas

Blogvertiser 83 36:39

1085 Johansson Åke

Tage Rejmes i Örebro AB 438 37:02

1086 Jaginder Peter

Tage Rejmes i Örebro AB 402 37:03

1087 Heydorn Günter

Ovako Hellefros AB 361 37:14

1088 Kristofer Lundberg

Rällsögården 1305 37:15

1089 Waineby Andreas

860 37:54

1090 Pontus Pontus

Wadköping Utbildningscenter 4 37:59

1091 Slomski Jan

765 38:33

1092 Slomski Erik

764 38:35

1093 Gefvert Ove

Blodcentralen USÖ 275 38:53

1094 Grantström Anders

Blogvertiser 281 39:05

1095 Nilsson Per

Lantmännen 629 39:06

1096 Edvin Gruvberger

1191 40:22

1097 Olgemar Jan

Euromaint Rail Örebro 657 40:38

1098 Larsson Glenn

SiS Runnagården 522 41:08

1099 Wiberg Lars

Tage Rejmes i Örebro AB 892 41:10

1100 Halvdansson Tore

Jonsson bil 330 41:51

1101 Andersson Gunnar

AB Martin G Anderson 30 41:53

1102 Wetterberg Per

Euromaint Rail Örebro 889 42:15

1103 Aronsson Anders

Euromaint Rail Örebro 61 42:16

1104 Öhman Tord

Euromaint Rail Örebro 943 42:17

1105 Wiberg Kenneth

TV-reparatörn 891 42:17

1106 Huldin Christer

TV-reparatörn 372 42:17

1107 Andersson Erik

Euromaint Rail Örebro 27 42:23

1108 Pärtma Jonas

E Foto AB 709 42:59

1109 Camuz Irfan

E Foto AB 156 43:05

1110 Roozen Henric

Örebro kommun, IT Drift Teknik 724 43:06

1111 Efteranmälan

1100 43:23

1112 Eriksson Patrik

Swesafe AB 227 43:49

1113 Helgestad Jan

Resultattid 43.52- 55.55 minuter

Swesafe AB 346 43:52

1114 Sundqvist Kjell

ABF Örebro Län 802 43:54

1115 Brage Johan

Ventilationssystem Mikael Quist 131 44:17

1115 Larsson Magnus

Ventilationssystem Mikael Quist 530 44:17

1117 Lutman Fredric

Tritech Technology 585 44:19

1118 Öhman Ulric

Kumla Kommun 944 44:29

1119 Hermansson Lars

Ovako Hellefros AB 355 44:32

1120 Herou Torbjörn

Ovako Hellefros AB 358 44:33

1121 Feldhahn Peter

Ovako Hellefros AB 245 44:33

1122 Anders Olsson

SKOGsam AB 1261 44:35

1123 Ivarsson Mattias

Lantmännen Unibake 399 44:58

1124 Nilsson Kjell

Lantmännen Unibake 625 45:04

1125 Toth Thomas

Lantmännen Unibake 843 45:04

1126 Larsson Anders

Lantmännen Unibake 517 45:04

1127 Patrik Patrik

Wadköping Utbildningscenter 3 45:15

1128 Eriksson Bo

Ventilationssystem Mikael Quist 218 45:54

1129 Hans Olsson

Lende Materialh. 1117 45:57

1130 Thorberg Christer

Skydd Verktyg 832 46:17

1131 Classon Tomas

Skydd Verktyg 172 46:18

1132 Malmqvist Erik

Norrbyskolan 595 46:30

1133 Marklund Mikael

Altlas Copco Rock Drills AB 983 46:32

1134 Wallin Peter

Altlas Copco Rock Drills AB 982 46:34

1135 Tyresgård Stefan

Norrbyskolan 845 46:36

1136 Ingvarsson Pär

Jonsson bil 388 46:42

1137 Aronsson Mats

Jonsson bil 65 46:43

1138 Jansson Tommy

Jonsson bil 410 46:43

1139 Lindström Magnus

Jonsson bil 568 46:46

1140 Aronsson Thomas

Altlas Copco Rock Drills AB 980 47:24

1141 Micke Mosserud

1332 47:25

1142 Krak Rasim

Altlas Copco Rock Drills AB 984 47:27

1143 Hermansson Lars-Erik

NärkeGolv AB 356 47:33

1143 Hermansson Hans-Olof

NärkeGolv AB 354 47:33

1145 Jaranovic Zlatan

Internationella engelska skolan i Örebro 412 47:51

1145 Szwarcwald Alexander

Internationella engelska skolan i Örebro 822 47:51

1147 Gustafsson Kent

S.N.U.S. 298 47:52

1148 Joutsen Matti

S.N.U.S. 447 47:52

1149 Gustafsson Lennart

S.N.U.S. 300 47:52

1150 Josefsson Cochise

S.N.U.S. 446 47:56

1150 Stjernström Klas

S.N.U.S. 781 47:56

1152 Stefan Alm

Egeryds 1186 48:43

1153 Mikael Bernström

Egeryds 1181 48:44

1154 Persson Karl-Bertin

1125 49:30

1154 Andersson Arne

Tage Rejmes i Örebro Bil AB 24 49:30

1156 Persson Pelle

Altlas Copco Rock Drills AB 1012 50:35

1157 Tanskanen jyri

Altlas Copco Rock Drills AB 1013 50:36

1158 Waldermarsson Emil

TV-reparatörn 861 50:41

1159 Waldermarsson Kenny

TV-reparatörn 863 50:42

1160 Hallberg Lars

Euromaint Rail Örebro 322 51:34

1161 Ström Patrik

Euromaint Rail Örebro 786 51:36

1162 Selkälä Jari

Euromaint Rail Örebro 749 51:37

1163 Harrysson Albin

AB Martin G Anderson 337 52:20

1164 Gustavsson Leif

Örebro kommun, IT Drift Teknik 308 52:53

1165 Larsson Kent

Örebro kommun, IT Drift Teknik 528 52:54

1166 Landström Pemalus

Örebro första hjälpen 515 53:16

1167 Landström Sven Olov

Örebro första hjälpen 516 53:17

1168 Harrisson Ulf

Örebro Första Hjälpen 1131 53:19

1169 Holm Joakim

Euromaint Rail Örebro 367 53:33

1169 Andersson Sebastian

Euromaint Rail Örebro 49 53:33

1169 Pagling Erik

Euromaint Rail Örebro 668 53:33

1172 Karlsson Hans

Lantmännen 467 53:35

1173 Fagrell Sture

Munksjö Aspa Bruk AB 241 53:36

1174 Wendel Mats

Örebro universitet - IT-Avdelningen 878 54:00

1175 Lässman Christer

Örebro universitet - IT-Avdelningen 586 54:00

1176 Bergqvist Stefan

Aktiv Assistans Tillsammans AB 105 54:02

1177 Rosendahl Dan

Aktiv Assistans Tillsammans AB 726 54:03

1178 Jan Andersson

Boda Arken 1290 55:48

1178 Leif Dahl

Boda Arken 1291 55:48

1180 Näslund Per

E Foto AB 651 55:55

1180 Stordahl Peter

E Foto AB 782 55:55

Mer läsning

Annons