krönikaIda Flink Så kan du bota din novembertrötthet ”Varma behagliga kläder, gott sällskap eller en bra podd”Så kan du bota din novembertrötthet
krönikaIda Flink Rädslan för smärta värre än smärtan i sig.”Psykologiska metoder en nyckel till att må bättre”Rädslan för smärta värre än smärtan i sig.
krönikaIda Flink Så undviker du att fastna i passiva tankesnurrorTänk inte på en rosa elefant. Sluta tänka på den nu!Så undviker du att fastna i passiva tankesnurror
krönikaIda Flink ”Vi stressar för mycket och sover för lite”Forskaren: Samhället är en grogrund till ohälsan”Vi stressar för mycket och sover för lite”
krönikaIda Flink ”Vi behöver prata om vulvodyni, och vi behöver prata om sex”Forskaren Ida Flink underlivssmärtan som tredubblats.”Vi behöver prata om vulvodyni, och vi behöver prata om sex”